Nasze „Kopytka”

Witajcie w kąciku poświęconym „Kopytkom” z Przyborówka. Wolontariusze znają nasze kózki, barana i świnki, chcemy poszerzyć grono wielbicieli tych wspaniałych zwierzaków. Niech świat dowie się o naszych podopiecznych:)

Kózki Mirelka, Granda oraz baran Barney mieszkają w Schronisku od lat. To zwierzęta odebrane w wyniku interwencji, trafiły do nas w złym stanie, zadomowiły się u nas już dawno temu. Wielu z Was na pewno pamięta moment, kiedy pojawiły się w Przyborówku świnki-wietnamki (7 Krasnoludków). Kilka lat temu, odebrane ze skandalicznych warunków, od gospodarza, trzymane w bunkrze pod ziemią. Zdziczałe, chore, zagłodzone. Zdjęcia oddają dzisiejszy ich stan- niezłe z nich okazy:)
Jednym z powodów dla których piszemy o „kopytkach”  jest zapotrzebowanie na jedzonko. Z początkiem roku 2018 skończyły się cotygodniowe dostawy warzyw, jakże uwielbianych przez zwierzaki. Dostawy ratowały nas i „kopytka”, niestety musimy zacząć radzić sobie inaczej.
Szukamy osób, które chcą pomóc w gromadzeniu zapasów warzywek i jabłek dla zwierząt. Poniżej zamieszczamy listę potrzebnego jedzonka. Być może jest wśród Was ktoś kto może załatwić hurtową ilość warzyw?
Po drugie szukamy wirtualnych opiekunów dla naszych „kopytek”. Mamy 11 wspaniałych zwierzaków, które można objąć opieką. Na czym polega opieka wirtualna? Stając się opiekunem, regularnie (co miesiąc) przelewamy na danego zwierzaka kwotę nie mniejszą niż 30 zł (lub więcej, jeśli ktoś może sobie pozwolić i ma ochotę). Podopiecznego można odwiedzać, przywozić prezent co jakiś czas. Czekamy na chętnych!
Poniżej zamieszczamy listę zwierzaków, które mają już swoich Opiekunów.

To, czego potrzebujemy:
CHLEB SUCHY I ŚWIEŻY, JABŁKA, GRUSZKI, KAPUSTA, SAŁATA, OGÓRKI, BURACZKI, PIETRUSZKA, ZIEMNIAKI, MARCHEWKI. MAKARONY, KASZE, RYŻ
jeśli masz pytania, zadzwoń: 605579944

Mędrek zwany Napoleonem. Wirtualna Opiekunka: Martyna

____________________________________________

„Trzynóżka” Plamka. Wirtualna Opiekunka: Justyna

PLAMKA ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Świnka Gapcia. Agatka i Martusia – Wirtualne Opiekunki:)