Przytuliska u Wandy

nero

Nero

Czekoladowy psiaczek szuka domu. Niewielki (ok 10kg), bardzo przyjazny i łagodny. Łaknie kontaktu z ludźmi, jest grzeczny. Czeka w schronisku w Przyborówku.

upal

Spacery odwołane podczas upałów!

Przypominamy – jak co roku w upalne dni spacery zostają odwołane – dotyczy to całego wolontariatu. Można natomiast pomóc nam w uzupełnianiu wody, czy wieszaniu cieniówek… Zapraszamy Wolontariuszy również latem!

DSCN0378

Dragon

Okazały, piękny owczarek Dragon- kilkuletni pies o mocnym charakterze- do adopcji dla doświadczonych osób! Jest łagodny, jednak potrzebuje bardzo odpowiedzialnego dom bez małych dzieci.

DSCN0120

Luna

Sympatyczna suczka o puchatej sierści czeka w schronisku na dom. Jest przemiła, delikatna, zgodna z innymi zwierzętami.

DSCN0347

Wiosna w Przyborówku

Trochę zdjęć schroniska do którego w końcu zawitała wiosna. Zachęcamy do sobotnich odwiedzin!  Zdjęcia podpisane imionami – wszystkie psiaki do adopcji.

DSCN0317

Lord

Niezwykły labrador szuka domu. Jest niesamowicie duży. Bardzo przyjazny, spokojny i łagodny. Zgodny z suczkami. Ok 6, 7-letni.

DSCN0091

Kilian

Kilianek – cudowny piesek – skrzywdzony przez człowieka. Zachował jednak zaufanie do ludzi, ufność i chęć do kontaktu. Jest niewielki (kilkanaście kg). Lubi zabawę, niezwykle przyjazny. Czeka na dobry dom.

DSCN0185

Black

Znaleziony w lesie, piesek w typie labradora. Prawdopodobnie zagubiony lub wyrzucony z auta. Łagodny, przyjazny w stosunku do ludzi. Kilkuletni. W schronisku od maja 2016. Czeka na odpowiedzialny dom.

DSCN0167

Sony

Kilkuletni spanielek szuka domu. Łagodny dla ludzi, zrównoważony. Czeka w Przyborówku.

szarik

Zaginął Szarik adoptowany z Przyborówka!

15 marca – ZAGINĄŁ SZARIK!!! Pies Adoptowany z naszego schroniska jakiś czas temu. Znalazł rodzinę i dom w GAJU WIELKIM. Wg nowych opiekunów mógł zostać skradziony z posesji. Inną opcją jest oczywiście ucieczka. Szukamy Szarika-...

DSCN0190

Szon

Przemiły, spokojny, cichy piesek – kundelek – o imieniu Szon. Czeka na dom w Przyborówku. Ma około 6 lat, jest niewielki (kilkanascie kg). Bardzo prosi o dom.

DSCN0035

Elza

Dość duża sunia o pięknej sierści – Elza – oddana do schroniska przez właścicieli. Młoda (ok 2 lat), raczej zgodna z psami. Tęskni za stałym kontaktem w ludźmi. Lubi zabawy z piłką. Czeka na...

podz jucca2

Budy od Pani Marii

Kolejne podziękowania dla Pani Marii – wielkiej miłośniczki zwierząt. Kolejny akt wsparcia – piękne budy dla podopiecznych Przyborówka. Bardzo dziękujemy w ich imieniu. Pozdrawiamy!

DSCN9991

Ramona

Ramona- piękna owczarka spędza kolejny rok w schronisku. łagodna dla ludzi, kocha spacery. Dziś ma około 5 lat. Czeka na dom w Przyborówku.