Przytuliska u Wandy

polar1

Polar

Zgodny z psami i kotami, grzeczny, duży polar czeka na dom. Jest bezdomny od niedawna, szuka domu, zanim na dobre nie zagnieździ się w schronisku. Ma ok 5-6 lat. Pięknie spaceruje, jest wesoły, miły...

DSCN0757

Nodi

Średniej wielkości, kilkuletnia, bezdomna Nodi szuka domu (od stycznia 2016r). Ma wyjątkowo fajny charakter, jest śmiała, łagodna. Czeka w Przyborówku na dom.

DSCN0831

Biedronka

Sunia (owczarek niemiecki) – cecha charakterystyczna- brak ogonka. Zgodna z psami, młoda (ok 3 lat). Na początku swojego pobytu w schronisku była nieufnym, przestraszonym zwierzątkiem, dziś jest dużo śmielsza, otwarta na obcych. Nadal jest...

śmieci

Ogłoszenie: Prosimy o sprawdzanie przywożonych darów…

Drodzy Darczyńcy! Bardzo prosimy o sprawdzanie darów pozyskiwanych w czasie zbiórek, akcji pomocowych. Czasami zdarza się, że pośród ogromnej ilości bardzo potrzebnych naszym zwierzakom prezentów, które przywozicie, znajdują się rzeczy, których niestety musimy się...

podz perelka4

Perelka e.V. – DZIĘKUJEMY!!!

Po raz kolejny przesyłamy OGROMNE podziękowania dla naszych Przyjaciół – Członków Fundacji Perelka e.V.  Poniżej fotorelacja z dostarczenia ogromnej ilości darów dla naszych zwierzaków. W ich imieniu wielkie pozdrowienia:)

podziek bernadeta

Dziękujemy Pani Bernadecie!

Dziękujemy za odwiedziny oraz przywiezione dary (wiaderka, posłania, karma) dla psiaków z Przyborówka Pani Bernadecie z Koszanowa! Zapraszamy do schroniska – mamy nadzieję na ponowne wizyty:)

DSCN0798

Tony

Kudłaty, ładnie umaszczony Tony jest nowym mieszkańcem schroniska (maj 2016). Kilkuletni, średniej wielkości piesek jest spokojny, opanowany i bardzo przyjazny. Bezdomny Tony czeka na pomoc w Przyborówku.

DSCN0872

Sajmon

Trafił do schroniska wiosną 2016 roku. Został wyłapany z ulicy. Jest bardzo łagodnym, niesamowicie uległym pieskiem. Kontaktowy, przyjazny. To zwierzak średniej wielkości, do kolan. Czeka na dom.

DSCN0733

Wisus

Tęskni za ludźmi. Gdy widzi, że człowiek się oddala, płacze i nawołuje. Młody piesek o trzykolorowej sierści i spiczastych uszkach prosi o dom. Jest niewielki (ok 14 kg), drobnej budowy. Czeka na pomoc.

DSCN0779

Nuta

Kilkuletnia sunia, spokojna i zrównoważona. W schronisku od maja 2016. Źle znosi pomoc w azylu, potrzebuje domu na już! Jest niewielka (do 10kg). Przyjazna w stosunku do ludzi.

DSCN0710

Orbit

Znakomity „podawacz łapy” odda Ci nie tylko łapkę- ale i serce- jeśli tylko weźmiesz go do domu. A warto, bo to piesek wyjątkowy. Swoim urokiem urzeka… tym, jak bardzo jest wpatrzony w człowieka, jeszcze...

DSCN0695

Apo

Jeden z dwóch spanielkowatych piesków, które trafiły do schroniska jakiś czas temu. Apo rożni się od swojego towarzysza (Riko) tylko krótszymi nóżkami. Pieski są spokojne i przyjazne (ok 3, 4 lat). Apo szuka domu.

DSCN0694

Riko

Jeden z dwóch spanielkowatych piesków, które trafiły do schroniska jakiś czas temu. Riko rożni się od swojego towarzysza (Apo) tylko dłuższymi nóżkami. Pieski są spokojne i przyjazne (ok 3, 4 lat). Riko szuka domu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wiktor

Mieszka w schronisku już zdecydowanie za długo. Już najwyższy czas, by znalazł kochający dom. Wiktor wita obcego donośnym szczekaniem przez kratę- jednak po bliższym poznaniu to wspaniały pies lubiący biegać za piłką, kochający spacery....

DSCN0220

Karmelek

Łagodny, kochany psiaczek. Karmelek to zwierzak średniej wielkości. Urocze, wyłupiaste oczka mówią- weź mnie do domu! Karmel prosi o dom. Czeka na pomoc w Przyborówku.

DSCN02800

Sasza

Niewielki, drobny Sasza to nie pies- to żywa iskierka, wulkan energii:) Uwielbia ruch, bieganie, jest aktywny. Przy tym łagodny dla ludzi i bardzo przyjazny. Czeka na dom w Przyborówku