Podaruj nam 1,5% podatku!

Z przykrością informujemy, że w 2024 roku nie będziecie mogli podarować naszym zwierzakom 1,5% swojego podatku. Mamy jednak wielką nadzieję, że w przyszłym roku będziecie o nas pamiętać. Niestety, zawinił czynnik ludzki, osoba odpowiedzialna za złożenie sprawozdania w terminie, zrobiła to z opóźnieniem, w wyniku czego na ten rok pozostajemy „zawieszeni”. Czeka nas trudny czas, niestety, nie cofniemy tego, co się wydarzyło. Odbieramy bardzo dużo wiadomości z zapytaniami o możliwość przekazania nam 1,5%. Bardzo dziękujemy Wam, że jesteście z nami, że nas wspieracie, że nasze zwierzęta są dla Was ważne. Przepraszamy Was za te trudności. Prosimy, wróćcie do nas za rok ! Jeśli ktoś z Was zechce wesprzeć nas w działaniach na rzecz bezdomnych zwierząt, podajemy nr konta. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę.

Przytuliska u Wandy 42109013910000000116846932

***************************
Pamiętajcie o naszych zwierzętach przy rozliczeniu podatkowym.
Możecie podarować bezdomnym zwierzętom z Przyborówka/Ruśca/Brodziszewa 1,5% podatku. Wydaje Wam się, że to niewiele? Że to kropla w morzu potrzeb, takich jak te schroniskowe? A dla nas Wasze wsparcie to życie bezdomnych zwierzaków!
Bez Waszej pomocy nie możemy działać. Wasze wsparcie to dla nas możliwości, większe pole działania, więcej uratowanych zwierząt. Pomóżcie nam odmienić los psich, kocich istnień.
Aby przekazać nam 1,5% wystarczą dane:
KRS – 0000371082
Nazwa: Fundacja „Przytuliska u Wandy”
Dziękujemy w imieniu podopiecznych!

DSCN1928