Adopcje wirtualne

Nie macie pojęcia, jaką pomocą dla naszego schroniska jest wirtualna adopcja jego mieszkańca. Być może jest wśród nas wiele osób, które nie mogą wziąć psa do domu, nie mogą do nas przyjeżdżać regularnie. Wirtualna adopcja to wspaniały pomysł, by regularnie pomagać i zyskać wirtualnego podopiecznego:)
NA CZYM POLEGA WIRTUALNA ADOPCJA?
Na  stronie głównej widoczna jest zakładka „Psy do adopcji wirtualnej” a w niej lista piesków: 

Lista pieksów do adopcji wirtualnej

 
Osoba chętna do pomocy wybiera sobie pieska, który będzie wirtualnym podopiecznym. Jeden piesek nie musi mieć jednego opiekuna, może mieć ich większą ilość:) Kiedy już wybierzemy zwierzaka, piszemy maila do schroniska. Adres e-mailowy: schroniskouwandy@wp.pl (bardzo prosimy o wpisanie w tytule: adopcja wirtualna).
KOSZT ADOPCJI WIRTUALNEJ jest zupełnie dowolny. Może to być 10, 50, może być 100zł a nawet więce 😉 Ważne, żeby datek przelewany był regularnie, co miesiąc (nr konta podany poniżej, pamiętajmy o dopisku! Imię zwierzaka-wirtualna adopcja).
Kiedy osoba chętna do wirtualnej pomocy zostaje opiekunem, jej imię pojawia się na stronie, przy „zaadoptowanym” zwierzęciu.
Wirtualny opiekun może pytać schronisko o swojego podopiecznego, prosić o nowe zdjęcia, może (jeśli ma taką możliwość) przyjeżdżać do niego. Wirtualny Opiekun zostanie poinformowany w przypadku, kiedy zwierzak zostanie adoptowany. Opiekun wirtualny może oczywiście w każdej chwili zrezygnować ze wspierania schroniska, prosimy wówczas o wiadomość.
Co nam daje taka pomoc? To wielkie wsparcie dla całego schroniska, które boryka się z problemami finansowymi związanymi z leczeniem piesków, chipowaniem, sterylizacją, żywieniem i ratowaniem kolejnych zwierząt.
Zapraszamy wszystkich do tej ciekawej formy pomocy:)
Jeśli macie pytania, wątpliwości, prosimy dzwonić: 792054144 lub pisać do nas.

Fundacja „Przytuliska u Wandy” , Rusiec 15, 62-120 Wapno

  numer konta: 42109013910000000116846932

dopisek: imię zwierzątka – adopcja wirtualna

***************

Dziękujemy za pomoc!!!